Практики

Корпоративне право

Бізнес є невід’ємним елементом здорової та продуктивної економіки. Запорукою ж здорового та прибуткового бізнесу є увага до кожної деталі від моменту започаткування справи, її поточної операційної діяльності і до продумування шляхів виходу з ринку. Відтак, кожна справа потребує індивідуального підходу. Simplex шляхом опрацювання навіть найменшої деталі вашої майбутньої діяльності чи аналізу структури вже працюючого бізнесу допоможе обрати таку бізнес-модель, яка якнайбільше сприятиме створенню додаткової вартості вашого бізнесу. Більше того: шляхом комбінування різноманітних інструментів, які пропонує корпоративне право загалом — вибір організаційно-правової форми, написання корпоративного договору, сек’юритизація активів, відкриття юридичної особи за кордоном для більш ефективної корпоративної моделі, транзакції із злиттів та поглинань,  — Simplex запропонує таке рішення, яке дозволятиме вільно оперувати на відповідному ринку, сприятиме результативності та максимально знижуватиме ризики обраної діяльності.

Контактні особи

Юрій Фоменко
Юрій Фоменко

Банківське та фінансове право

Для досягнення економічних цілей, бізнес часто стикається з необхідністю залучення додаткового капіталу, як для розвитку так і для рефінансування існуючих заборгованостей. Використовуючи набутий досвід, Simplex супроводжує процеси залучення коштів від комерційних банків, міжнародних фінансових установ та інституційних інвесторів, починаючи від ініціювання первинних переговорів до фактичного отримання коштів, та, за необхідності, до завершення проектів. Також, Simplex консультує банки та інші фінансові установи щодо дотримання вимог законодавства, зокрема, валютного контролю, створення ефективного способу забезпечення зобов’язань боржників та з інших питань банківського і фінансового права.

Контактні особи

Йосиф Іванюк
Йосиф Іванюк

Оподаткування

Дотримання податкової дисципліни в реаліях динамічних змін податкового законодавства — це, безумовно, виклик для бізнес-середовища. Професійний юридичний супровід у сфері оподаткування дозволяє вчасно реагувати на такі зміни та уникати небажаних ризиків. Відстоюючи ваші інтереси, ми супроводжуємо процедури адміністративного та судового оскарження незаконних рішень і дій податкових органів, представляємо інтереси наших клієнтів у судах України, а також надаємо податкові консультації з поточної комерційної діяльності, правову підтримку при здійсненні перевірок податковими та митними органами.

Контактні особи

Йосиф Іванюк
Йосиф Іванюк
Юрій Фоменко
Юрій Фоменко

Вирішення спорів

Незалежно від того, чи мова йде про справу, яка загрожує існуванню компанії, чи про звичайний судовий спір, її кінцевий результат вплине на ваш бізнес. Тому важливе не лише позитивне рішення суду, але і його комерційна цінність. Ми розробляємо юридичну стратегію, опираючись на бізнес-завдання клієнта, і забезпечуємо системний супровід до винесення і виконання судових рішень, щоб досягти того результату, якого прагнете ви.

Контактні особи

Йосиф Іванюк
Йосиф Іванюк
Юрій Фоменко
Юрій Фоменко

Виникли питання?

Залиште контактні дані,
і ми обов’язково з вами зв’яжемося.

Дякуємо
за повідомлення!
Поле порожнє або заповнено неправильно
Поле порожнє або заповнено неправильно
Поле порожнє або заповнено неправильно